• Prisijungti

  Priminti slaptažodį?


  Registruotis
 • Neturite pridėtų mėgstamų produktų

  Siekiant užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę, danija.lt svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su danija.lt slapukų naudojimo politika.
  x

  Ruduo – odinių batų sezonas! Kas lemia odinių batų populiarumą ir kaip teisingai juos prižiūrėti?

  Jei kalbėtume apie praktiškus, patogius ir visuomet madingus batus, be abejonės šiame sąraše atsidurtų odinė avalynė. Estetiški, kvėpuojantys, lengvai valomi ir prižiūrimi – tai tik keletas privalumų, kuriais gali pasigirti odiniai batai, karaliaujantys tiek vyrų, tiek moterų drabužių spintoje.

  Pirmieji duomenys apie odinį apavą siekia vėlyvojo paleolito laikotarpį. Istorija rodo, kad oda visose epochose buvo vertinama kaip ilgaamžis, patvarus ir kokybiškas sprendimas avalynei, ir tik vėliau – praktiškumui ėmus kur kas glaudžiau bendradarbiauti su mada – odiniai batai tapo prabangos ir išskirtinės elegancijos ženklu.

  KOKYBĖS IR ESTETIKOS DERINYS, ARBA PIRKĖJŲ ŠIRDYS UŽKARIAVĘ ODINIŲ BATŲ PRIVALUMAI

  Patvarumas. Odiniai batai vertina Jūsų pinigus! Tai avalynė, kuri išsiskiria ilgaamžiu patvarumu. Būtent dėl šios priežasties net ir itin brangūs odiniai batai yra puiki investicija, tarnaujanti ne vieną sezoną. Iš kitos pusės, svarbu nesumaišyti natūralios ir sintetinės odos gaminių. Ieškantiems kokybės visuomet siūlomi natūralios odos batai, kurie pasižymi ne tik aukštesniais patvarumo, bet ir patogumo rodikliais.

  Patogumas. Vienas svarbiausių odinės avalynės pranašumų, lyginant su kitomis medžiagomis, yra tai, kad oda laikui bėgant prisitaiko prie Jūsų pėdos formos. Iš tiesų tai reiškia, kad kuo ilgiau dėvėsite batus, tuo patogesni jie bus.

  Pralaidumas orui. Nors įvaizdis visuomet yra svarbus, avalynės patogumas tikrai neužima antraeilio vaidmens. Tobulėjant technologijomis, šiuolaikiniai odiniai batai leidžia pėdai kvėpuoti, saugo nuo nemalonaus prakaito kvapo ir suteikia pageidaujamą komforto jausmą.

  Stilius. Odiniai batai yra įsitvirtinę mados viršūnėje kaip nepriekaištingo stiliaus ir kokybės derinys, tinkantys įvairiems gyvenimo atvejams. Nesvarbu, ar rinksitės oficialią aprangą, vilkėsite džinsus ir marškinėlius, odiniai batai taps išskirtine Jūsų įvaizdžio detale.

  Ekologija. Odiniai batai vertinami kaip „eco-friendly“ pasirinkimas. T. y. tai avalynė, kuri gaminama iš natūralios, savaime suyrančios medžiagos, savo sudėtyje neturinčios pavojingų cheminių junginių.

  Lengva priežiūra. Kad odiniai batai tarnautų ne vienerius metus, juos būtina tinkamai prižiūrėti. Džiugu tai, kad odos priežiūra nereikalauja nei daugybės darbo, nei ypatingų pastangų. Apie tai verta pakalbėti šiek tiek plačiau.

  PAGRINDINĖS ODINIŲ BATŲ PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

  Permainingi Lietuvos orai kelia nemažai problemų. Iš tiesų, užtenka vieno pasivaikščiojimo, kad naujų batų išvaizda kardinaliai pasikeistų. Stiprus vėjas, šlapdriba, lietus, temperatūrų kaita yra tai, ko mūsų avalynė tikrai nemėgsta. Vis dėlto, odiniai batai, lyginant su kitomis avalynės medžiagomis, yra labiausiai prisitaikę atlaikyti svyruojančias oro nuotaikas. Iš tiesų, kad galėtumėte džiaugtis ilgaamže ir patvaria avalyne, reikia vadovautis vos dviem pagrindinėmis taisyklėmis:

  1. Odiniais batais rūpintis taip, lyg jie būtų Jūsų pačių oda. Neprižiūrima, nedrėkinama avalynė ims sausėti, batai labai greit praras savo spindesį ir kokybę. Ir priešingai, prižiūrima avalynė atrodys gerai kur kas ilgesnį laiką ir į gyvenimą sugrąžins net ir seniai užmirštus senus batus.
  2. Kad batai tarnautų ilgesnį laiką, turėkite bent dvi poras, kurias galėtumėte reguliariai keisti. Nerekomenduojama nešioti tų pačių batų dvi dienas iš eilės, kadangi avalynė turi pailsėti, išgarinti drėgmę ir atgauti savo formą.

  Kasdienė priežiūra – ilgaamžiškumo garantas

  Kad odiniai batai išlaikytų puikią estetinę išvaizdą, nepamirškite profesionalių, specialiai odai pritaikytų priemonių. Kasdieniam naudojimui rekomenduojame rinktis natūralios odos avalynės kremus, kurie ne tik pamaitins odą, bet ir suteiks jai blizgesio, o tuo pačiu, – padės kovoti su drėgme, purvu ir dulkėmis.

  Kova su purvu. Purvas yra vienas didžiausių odinės avalynės priešų. Batus valykite kiekvieną kartą, grįžę iš pasivaikščiojimo lauke. Naudokite minkštą batų šepetėlį, kad pašalintumėte purvą / dulkes. Batus nušluostykite kempinėle / servetėle.

  Jei batai supurvinti rimčiau, visų pirma batus išvalykite minkštu šepetėliu, o tuomet naudokite specialiai odai skirtas valymo priemones. Muilo likučius pašalinkite drėgna servetėle ir palikite batus išdžiūti. Nepamirškite, kad avalynės jokiu būdu negalima džiauti ant radiatoriaus. Drėgnus batus palikite džiūti kambario temperatūroje, gerai vėdinamoje vietoje.

  Drėkinimas ir blizginimas. Odos drėkinimui naudokite specialų aliejų / kondicionierių. Užtepkite jį, naudodami minkštą skudurėlį ar specialiai batų valymui pritaikytą kempinėlę. Tuomet leiskite batams išdžiūti ir išblizginkite juos kempinėle. Siekdami palaikyti batų spindesį, galite naudoti batų tepalą. Prieš apsiaudami batus visuomet įvertinkite jų būklę. Jei matote įbrėžimų, naudokite atitinkamos spalvos tepalą ir paskirstykite jį po visą apavo paviršių, naudodami batų kempinėlę.

  Lygios ir verstos odos priežiūra. Lygios odos batams rekomenduojame rinktis „Shoeboy's“ LEATHER CREAM arba LEATHER BALM produktus – naudodami minkštą audinį, ištepkite ir išblizginkite visą batų paviršių, užtikrindami puikią avalynės išvaizdą, apsaugą ir priežiūrą.

  Verstos odos avalynei rinkitės neutralios spalvos arba spalvotus „Shoeboy's“ pieštukus VELOUR NUBUCK CARE, kurie atgaivins ir atnaujins avalynės spalvą ir akimirksniu grąžins prekinę batų išvaizdą, impregnuos avalynę ir apsaugos ją nuo drėgmės bei purvo. Švarių ir sausų batų plaukelių pašiaušimui naudokite specialiai verstai odai skirtą šepetėlį.

  Pirkėjams, vertinantiems universalumą, rekomenduojamas „Shoeboy's“ POWER CLEANER SET komplektas, tinkantis tiek lygiai, tiek verstai odai. Tai prie individualių poreikių prisitaikantis rinkinys, sukurtas avalynės valymui, priežiūrai ir apsaugai nuo purvo.

  ODINĖ AVALYNĖ, NESITRAUKIANTI IŠ MADOS VIRŠŪNIŲ

  Natūralios odos avalynė stilingai papildo praktiškai bet kurį drabužių derinį, suteikdama Jūsų įvaizdžiui daugiau elegancijos ir rafinuotumo. Nepaisant išskirtinės estetikos, odiniai batai yra universalus pasirinkimas, atitinkantis praktiškų pirkėjų poreikius. Tinkamai prižiūrima avalynė gali būti avima ne vienerius metus, neprarasdama savo prekinės išvaizdos. Tai patvari, tvirta, mažai priežiūros reikalaujanti ir nesenstanti mada, savo vietą atrasianti kiekvienoje drabužių spintoje.

  Grįžti į pradinį puslapį