• Prisijungti

  Priminti slaptažodį?


  Registruotis
 • Neturite pridėtų mėgstamų produktų

  Siekiant užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę, danija.lt svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su danija.lt slapukų naudojimo politika.
  x

  DANIJA Kliento kortelė – išskirtinės nuolaidos ir pasiūlymai Jums! 

  Ištikimiausiems savo pirkėjams DANIJA siūlo Kliento kortelę. Tai – ypatinga lojalumo programa, kurios privalumais galėsite pasinaudoti kiekvieno apsipirkimo metu.

  Sužinokite pirmi

  Su DANIJA Kliento kortele niekada neatsiliksite nuo svarbiausių naujienų – gausite reguliarius naujienlaiškius apie mados tendencijas, pirmi išvysite naujausius DANIJA modelius, būsite pakviesti į ypatingus renginius ir VIP apsipirkimus, kurių metų bus taikomos specialios nuolaidos! Ištikimiausių klientų metų gale laukia staigmenos – asmeninės dovanos, paruoštos specialiai Jums.

  Nuolaidų programa

  • 10% nuolaida nenukainotai avalynei;
  • 20% nuolaida visoms avalynės priežiūros priemonėms;
  • 20% gimtadienio nuolaida* nenukainotai avalynei.

  * Pasiūlymas galioja gimtadienio dieną ir visą savaitę po jo.

  Avalynės garantija

  Klientams, perkantiems avalynę bet kurioje DANIJA parduotuvėje ir pateikusiems savo Kliento kortelę apsipirkimo metu, suteikiame 30 dienų grąžinimo garantiją nenešiotai avalynei nuo apsipirkimo dienos.

  Pirkiniai virsta nuolaidomis

  Nuolaidos negalioja nukainotoms prekėms, tačiau apsipirkdami nepamirškite pateikti Kliento kortelės – už pirkinius išleista suma fiksuojama kortelėje ir po to virsta ypatingais pasiūlymais ir nuolaidomis!

  Tapkite programos nariu

  Kliento kortelę galima įsigyti už 4,99 Eur visose DANIJA parduotuvėse ir internete: www.danija.lt. Apie akcijas ir nuolaidas klientai informuojami SMS žinute arba el.paštu.

   

  Kortelė galioja visose DANIJA parduotuvėse ir internete: www.danija.lt

  Pametus kortelę, prašome kreiptis į bet kurią DANIJA parduotuvę arba pranešti el.paštu info@danija.lt

  “Danbalt International” pasilieka teisę keisti lojalumo kortelės sąlygas.

  Grįžti į pradinį puslapį