• Prisijungti

  Priminti slaptažodį?


  Registruotis
 • Neturite pridėtų mėgstamų produktų

  Siekiant užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę, danija.lt svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su danija.lt slapukų naudojimo politika.
  x

  Odinių batų populiarumas ir teisinga jų priežiūra

  Ruduo – odinių batų sezonas!

  Jei kalbėtume apie praktiškus, patogius ir visuomet madingus batus, be abejonės šiame sąraše atsidurtų odinė avalynė. Estetiški, kvėpuojantys, lengvai valomi ir prižiūrimi – tai tik keletas privalumų, kuriais gali pasigirti odiniai batai, karaliaujantys tiek vyrų, tiek moterų drabužių spintoje.

  Pirmieji duomenys apie odinį apavą siekia vėlyvojo paleolito laikotarpį. Istorija rodo, kad oda visose epochose buvo vertinama kaip ilgaamžis, patvarus ir kokybiškas sprendimas avalynei, ir tik vėliau – praktiškumui ėmus kur kas glaudžiau bendradarbiauti su mada – odiniai batai tapo prabangos ir išskirtinės elegancijos ženklu.

  KOKYBĖS IR ESTETIKOS DERINYS, ARBA PIRKĖJŲ ŠIRDYS UŽKARIAVĘ ODINIŲ BATŲ PRIVALUMAI

  Patvarumas. Odiniai batai vertina Jūsų pinigus! Tai avalynė, kuri išsiskiria ilgaamžiu patvarumu. Būtent dėl šios priežasties net ir itin brangūs odiniai batai yra puiki investicija, tarnaujanti ne vieną sezoną. Iš kitos pusės, svarbu nesumaišyti natūralios ir sintetinės odos gaminių. Ieškantiems kokybės visuomet siūlomi natūralios odos batai, kurie pasižymi ne tik aukštesniais patvarumo, bet ir patogumo rodikliais.

  Patogumas. Vienas svarbiausių odinės avalynės pranašumų, lyginant su kitomis medžiagomis, yra tai, kad oda laikui bėgant prisitaiko prie Jūsų pėdos formos. Iš tiesų tai reiškia, kad kuo ilgiau dėvėsite batus, tuo patogesni jie bus.

  Pralaidumas orui. Nors įvaizdis visuomet yra svarbus, avalynės patogumas tikrai neužima antraeilio vaidmens. Tobulėjant technologijomis, šiuolaikiniai odiniai batai leidžia pėdai kvėpuoti, saugo nuo nemalonaus prakaito kvapo ir suteikia pageidaujamą komforto jausmą.

  Stilius. Odiniai batai yra įsitvirtinę mados viršūnėje kaip nepriekaištingo stiliaus ir kokybės derinys, tinkantys įvairiems gyvenimo atvejams. Nesvarbu, ar rinksitės oficialią aprangą, vilkėsite džinsus ir marškinėlius, odiniai batai taps išskirtine Jūsų įvaizdžio detale.

  Ekologija. Odiniai batai vertinami kaip „eco-friendly“ pasirinkimas. T. y. tai avalynė, kuri gaminama iš natūralios, savaime suyrančios medžiagos, savo sudėtyje neturinčios pavojingų cheminių junginių.

  Lengva priežiūra. Kad odiniai batai tarnautų ne vienerius metus, juos būtina tinkamai prižiūrėti. Džiugu tai, kad odos priežiūra nereikalauja nei daugybės darbo, nei ypatingų pastangų. Apie tai verta pakalbėti šiek tiek plačiau.

  ODINĖ AVALYNĖ, NESITRAUKIANTI IŠ MADOS VIRŠŪNIŲ

  Natūralios odos avalynė stilingai papildo praktiškai bet kurį drabužių derinį, suteikdama Jūsų įvaizdžiui daugiau elegancijos ir rafinuotumo. Nepaisant išskirtinės estetikos, odiniai batai yra universalus pasirinkimas, atitinkantis praktiškų pirkėjų poreikius. Tinkamai prižiūrima avalynė gali būti avima ne vienerius metus, neprarasdama savo prekinės išvaizdos. Tai patvari, tvirta, mažai priežiūros reikalaujanti ir nesenstanti mada, savo vietą atrasianti kiekvienoje drabužių spintoje.

  Rodyti daugiau