Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, sutinkate su danija.lt slapukų naudojimo politika Privatumo politika ir slapukai
x

PUMA ŠĖLSTA!

Nes dabar išsirinkęs ir įsigijęs PUMA batelius iš naujausios pavasario–vasaros kolekcijos gali laimėti kelionę su draugu į Milaną arba kitą Tavo paties išsirinktą miestą.

O gal jau turi PUMA batelius? Tada dalinkis Žaidimo žinute savo socialinėje paskyroje ir papildyk savo PUMĄ kolekciją dar vienais bateliais!

Žaidimo organizatorius:

Žaidimo iniciatorius ir organizatorius: „Danbalt International“, UAB. Juridinio asmens kodas 110474962, buveinės adresas Ozo g. 12A-1, LT-08200 Vilnius (toliau – Organizatorius), organizuoja žaidimą „PUMA šėlsta!“ (toliau – Žaidimas), kuris yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – Taisyklės).

Žaidimo taisyklės:

 1. Žaidimo trukmė: nuo 2022-05-11 iki 2022-05-31 (imtinai).
 2. Žaidimo pagrindinis prizas – kelionė dviem į Milaną arba kitą pasirinktą miestą, kurio bilietų vertė dviem asmenims neviršija 500 Eur sumos, įskaičius mokesčius.
 3. Žaidimo papildomi prizai – 10 PUMA batelių porų iš „Danija“ ar „Wawa“ parduotuvių. Tiek fizinių, tiek elektroninių.
 4. Žaidimo pagrindiniam prizui laimėti gali dalyvauti asmenys, įsigiję PUMA batelius „Danija“ ar „Wawa“ fizinėje parduotuvėje ar elektroninėje parduotuvėje ir pasidalinę PUMA nauju pirkiniu savo socialinėje paskyroje („Instagram“ ar „Facebook“ pasirinktinai), naudojant Žaidimo grotažymes, bei savo publikavime pažymint Danija_Shoes ar Wawageneration, priklausomai nuo to, kurioje parduotuvėje PUMA bateliai buvo įsigyti.
 5. Žaidimo grotažymės naudojamos socialinėje erdvėje: #PumaGoesWild #PumaGoesMilan #PumaSelsta #PumaVykstaiMilana #DanijaShoes #Puma #PumaShoes.
 6. Vienas PUMA batelių įsigijimas ir vienas publikavimas traktuojamas kaip viena galimybė laimėti pagrindinį prizą. Tačiau tas pats dalyvis gali dalyvauti neribotą skaičių kartų vis su kita įsigyta bei publikuota PUMA batelių pora.
 7. Žaidimo papildomus prizus gali laimėti visi Žaidimo asmenys, savo paskyroje pasidalinę Žaidimo kvietimo žinute su turimų PUMA batelių nuotrauka ar vaizdo įrašu (pasirinktinai). 
 8.  Prizo laimėtojai burtų keliu renkami 2022 m. birželio 5 d. ir skelbiami Žaidimo puslapyje, su laimėtojais taip pat bus susisiekta per socialines paskyras.
 9.  Žaidimo nugalėtojai, pirkę PUMOS batelius ir laimėję kelionę, privalo pateikti pirkimo kvitą, įrodantį, kad pirkimas buvo atliktas Žaidimo laikotarpiu.
 10.  Nepavykus susisiekti su laimėtoju per dvi savaites nuo laimėtojų paskelbimo dienos, laimėjimas bus panaikintas.
 11.  Žaidime negali dalyvauti UAB „DanBalt Internationl“ ir PUMA darbuotojai bei kiti subjektai, tiesiogiai ar netiesiogiai įdarbinti organizatoriaus Žaidimo rengimo metu, taip pat artimiausi (sutuoktiniai, tėvai, vaikai) šių asmenų šeimos nariai.
 12.  Pirkėjo pasirinkimas įsigyti prekę bei ja pasidalinti savo socialinėje paskyroje, panaudojus grotažymes ir pažymėjus Žaidimo organizatorių, yra laikoma dalyvio sutikimu dalyvauti Žaidime.
 13.  Visus su Žaidimu susijusius klausimus galima siųsti el. paštu greta@danbalt.lt. Telefonas pasiteirauti – 8 656 58 484 (darbo dienomis nuo 09:00 iki 16:00 val.).

Ginčų nagrinėjimo tvarka:

 1. Visus skundus susijusius su Žaidimu, įskaitant skundus, susijusius su Prizo atsiėmimo ir (ar) teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
 2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti ne vėliau kaip iki 2021-06-10 dienos Organizatoriaus buveinės adresu.
 3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo skundo gavimo dienos.
 4. Atsakomybė:
 5. Organizatorius jokiomis aplinkybėmis nėra ir nebus atsakingas už bet kokius Žaidimo dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu Žaidime, įskaitant Žaidimo prekių įsigijimą ir (ar) Prizo gavimą / negavimą.
 6. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Žaidimo panaikinimu ar Žaidimo vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusių su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
 7. Organizatorius neprisiima jokių garantinių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe ir (ar) kitomis Prizų savybėmis.
 8. Mokesčiai ir kitos išlaidos:
 9. Visas išlaidas, susijusias su Prizų atsiėmimu, sumoka pats Organizatorius, nebent Organizatorius ir Laimėtojas sutaria kitaip.

Kitos sąlygos:

 1. Visi asmenys, dalyvaujantys Žaidime, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis, įsipareigoja jomis vadovautis ir jų laikytis.
 2. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
 3. Prizai į pinigus ir (ar) kitus daiktus nekeičiami.
Paieška