• Prisijungti

  Priminti slaptažodį?


  Registruotis
 • Neturite pridėtų mėgstamų produktų

  Siekiant užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę, danija.lt svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su danija.lt slapukų naudojimo politika.
  x
  Nemokamas pristatymas per 1-3 d.d.

  SHOEBOY'S Nano impregnantas batų priežiūrai SHOEBOY'S

  12,99 €
  Kaina su DANIJA kortele: 10,39 €

  Kortelės nuolaidą galite gauti krepšelyje įvedę jos numerį arba įsigyję naują DANIJA nuolaidų kortelę krepšelyje.

  Prekės informacija

  Prekės kodas: 35-88-07

  Pristatymas ir grąžinimas

  Pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas. Netikusią avalynę galėsite grąžinti per 30 dienų.

  Intensyvi apsauga nuo vandens ir purvo
  Pavyzdinis modelis vanduo ir purvas tiesiog nubėga. Nano Protect tai itin efektyvus produktas nuo drėgmės ir supurvinimo. Aktyviosios sudedamosios dalys medžiagos paviršiuje formuoja nanostruktūras, suteikiančias paviršiui ypač efektyvią apsaugą nuo aplinkos poveikio. Vanduo paprasčiausiai nubėga, o purvas neturi galimybių prilipti. Taip medžiagai suteikiama giluminė apsauga nuo išorės poveikio, išsaugant pralaidumą orui. Tinka visų tipų odai ir audiniams. Netinka lakinei odai ir tampriems audiniams. Rekomenduojama GORE-TEX, Sympatex ir kitoms Tex membranoms.

  Patarimai, kaip teisingai prižiūrėti batus

  Kaip teisingai prižiūrėti batus? 

  Profesionalios avalynės priežiūros priemonės prailgins batų tarnavimo laiką ir padės išlaikyti prekinę jų išvaizdą. Deja, tyrimai rodo, kad avalynės priežiūrai Lietuvoje skiriama gana mažai dėmesio. Visuomenėje vyrauja iš anksčiau nusistovėjęs požiūris, kad visas problemas galime išspręsti naudodami įprastą batų tepalą. Vis dėlto,...

  Skaityti visą straipsnį