• Prisijungti

  Priminti slaptažodį?


  Registruotis
 • Neturite pridėtų mėgstamų produktų

  Siekiant užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę, danija.lt svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su danija.lt slapukų naudojimo politika.
  x

  DYDŽIŲ GIDAS

  Kaip išsirinkti tinkamą batų dydį?

  Nors batai sužymėti dydžiais, kartais juo tenka pirkti didesnius arba mažesnius. Tai priklauso nuo firmos, modelio ir net metų laiko.

  Vagabond batai gali būti apie pusę dydžio mažesni. Lorenzo, Otre, Rieker, Gabor firmų batukai dažniausiai atitinka realų dydį. Svarbiausia orientuotis pagal modelius. Batus, kurių nosytės smailėjančios, reikėtų rinktis didesnius, nes tokia avalynė dažnai būna šiek tiek mažesnė. Atvirkščiai yra su batais ilgesniais nei įprastai priekiais, dažnai tokie yra klasikiniai batai, jie būna kiek didesni.

  Jeigu batai žieminiai, patartina rinktis didesnį dydį, nes suspausta koja greičiau šąla, o jei yra vietos – galima užsidėti storesnę kojinę ar į batą įsidėti šiltą, natūralų padelį. Vasariniai bateliai turėtų atitikti Jūsų dydį.

  Priklausomai nuo avalynės gamintojų, vidpadžių ilgiai gali skirtis, todėl pateikta lentelė yra tik informacinio pobūdžio.

  Jei kyla daugiau klausimų – visada galite kreiptis el. paštu info@danija.lt.

  Grįžti į pradinį puslapį