• Prisijungti

  Priminti slaptažodį?


  Registruotis
 • Neturite pridėtų mėgstamų produktų

  Siekiant užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę, danija.lt svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su danija.lt slapukų naudojimo politika.
  x

  Kaip išsirinkti tinkamą avalynės dydį?

  Perkant avalynę labai svarbu yra patogumas, o tai dažnai priklauso nuo to, ar yra pasirenkamas tinkamas batų dydis. Visų pirma, svarbu tiksliai žinoti savo batų dydį. Vienas iš būdų kaip pasimatuoti savo pėdą yra:

  • Atsistoti ant lygaus paviršio ir atremti kulną į sieną arba į tiesų objektą.
  • Pasiėmus liniuotę ją padėti prie tos vietos, į kurią remiasi kulnas.
  • Išmatuoti milimetrais pėdų ilgį nuo savo ilgiausio pėdų piršto iki kulno.
  • Nepamirškite pasimatuoti abiejų savo pėdų, nes dažnai viena koja būna didesnė už kitą (tokiu atveju reiktų rinktis didesnį dydį).

  Žinant savo pėdos ilgį galima atitinkamoje dydžių lentelėje susižiūrėti, koks yra jūsų avalynės dydis. Tą rekomenduojama daryti kiekvieną kartą prieš perkant avalynę internetu, kadangi kojos dydis gali šiek tiek pakisti priklausomai nuo amžiaus, svorio pokyčio, nėštumo ir metų laiko.  

  Dydžių lentelė:

  Taip pat perkamų batų dydis gali variuoti priklausomai nuo to, koks yra avalynės gamintojas ir koks tai yra batų modelis. Danijos internetinėje parduotuvėje tokie gamintojai kaip:

  • Vagabond ar New Balance dažniausiai būna dydžiu arba pusę dydžio pamažinti, t.y. tokius modelius reiktų rinktis didesnius, nei jūsų išmatuotas pėdos ilgis.
  • Tommy Jeans ir Tommy Hilfiger batai dažnai pasitaiko siauresni, todėl reiktų užsakinėti didesnį dydį, arba tokį modelį, kuris nėra siauras.
  • Gabor,  Marco Tozzi,  Puma*,  New Balance** gamina ir pusinius dydžius, kas yra aktualu tiem, kam vienas dydis yra per mažas, o kitas per didelis.

  Likę avalynės gamintojai turėtų atitikti jūsų batų dydį, tačiau reikia nepamiršti, jog vasarinės avalynės dydis turėtų atitikti, o žieminę avalynę verta rinktis dydžiu arba pusę dydžio didesnę, kadangi suspausta pėda daug greičiau sušąla, o turint papildomos vietos bate galima užsidėti šiltesnes kojines arba įsidėti pašiltintą vidpadį. Verta atkreipti dėmesį ir į patį bato modelį, jei batas yra su smailėjančia nosimi, geriausia būtų pirkti didesnį dydį, kadangi tokie batai būna mažinti. Jei jūsų pėda yra platesnė reiktų vengti batų su smailėjančia nosim. Jei jūsų keltis yra aukšta, reiktų ieškotis batų modelio su užtrauktuku šone arba priekyje.

  Aksesuarai

  Renkantis kuprinę arba rankinę internetinėje parduotuvėje yra svarbu žinoti, kokie yra jų išmatavimai. Šią informaciją pateikiame prie prekės pavadinimo:
  Pvz. “Pilka moteriška kuprinė LORENZO (ilgis x aukštis x plotis)

  *PUMA batų dydžių lentelės

  **NEW BALANCE batų dydžių lentelės

  Grįžti į pradinį puslapį