PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Jūs turite net 100 dienų apsispręsti dėl įsigyto pirkinio! Prekėms, pirktoms internentinėje parduotuvėje*, suteikiamas net 100 dienų grąžinimo terminas nuo užsakymo pateikimo dienos. Internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes galite grąžinti visiškai nemokamai**. Grąžinimo atveju, pinigai, sumokėti už Jūsų įsigytą prekę, yra pervedami į Jūsų nurodytą sąskaitą per 14 dienų.

Jeigu prekę pirkote fizinėje parduotuvėje ir norite ją grąžinti, tai padaryti galite per 14 dienų. Prekė tokiu atveju turi būti nenešiota ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Grąžinti galima bet kurioje tinklo parduotuvėje, išskyrus Outlet. Nebent, jei prekė buvo pirkta Outlet, tuomet grąžinti galima TIK Outlet parduotuvėje. Turint papildomų klausimų dėl prekės grąžinimo, pirktos fizinėje parduotuvėje, prašome kreiptis į parduotuvę, iš kurios įsigijote prekę. Parduotuvių kontaktinę informacija rasite šiame puslapyje

Siuntos paruošimas

Užpildykite popierinę grąžinimo formą, kuri buvo pridėta prie Jūsų įsigytos prekės. Šią formą įdėkite į prekės dėžutę kartu su grąžinama preke, prekės dėžę įpakuokite į maišą arbą kitą dėžę. Originali prekės pakuotė turi būti saugoma nuo išorinių pažeidimų.

Nemokamas grąžinimas per DPD paštomatą

Norint grąžinti prekę nemokamai tai galite atlikti per DPD paštomatą. Paruošę pakuotę pagal aukščiau pateiktą instrukciją, ant dėžės priklijuokite grąžinimo lipduką su barkodu (ją gavote kartu su užsakyta preke), kita etiketė lieka Jums. Jeigu grąžinamą prekę įpakuojate į internetinės parduotuvės maišą, būtinai nuimkite seną etiketę su jūsų adresu. Tvarkingai paruoštą siuntą pristatykite į Jums patogiausią DPD paštomatą. Įdėjus siuntą į pašto dėžutę, išsaugokite gautą čekį su sekimo numeriu.

Jeigu pasirinkote grąžinti prekes per kitą vežėją, rekomenduojame išsaugoti siuntos sekimo numerį. Prireikus, jį pateikti pardavėjui, kad būtų galima patikrinti siuntos statusą ir lokaciją. Pardavėjas neneša atsakomybės už kito vežėjo nepristatytas ar sugadintas siuntas.

Nemokamas grąžinimas artimiausioje DANIJA tinklo fizinėje parduotuvėje

Prekes taip pat galite grąžinti nuvykus į Jums artimiausią DANIJA tinklo fizinę parduotuvę (išskyrus OUTLET PARK esančią Danijos išparduotuvę adresu Verkių g. 31C, Vilnius ir VILNIUS OUTLET, adresu Vytauto Pociūno g. 8). Nešant grąžinti avalynę į parduotuvę užpildykite prekės grąžinimo formą.

SVARBU

Grąžinama prekė negali būti dėvėta, sugadinta ar kaip nors kitaip pažeista. Prekė turi turėti visas originalias etiketes bei pakuotę. Grąžinimai priimami tik užpildžius popierinę grąžinimo formą bei tinkamai paruošus pakuotę.

Klientas grąžindamas prekę, privalo užpildyti grąžinimo formą. Grąžinimo formoje privalu nurodyti teisingus duomenis: užsakymo numerį, batų kodą, vardą pavardę, bei sąskaitos numerį. Nenurodžius tokių duomenų, neužpildžius ar nepasirašius formos, bei nepridėjos jos prie grąžinamo užsakymo, pretenzijos nepriimamos ir siuntos grąžinimas nepriimamas.

*Grąžinimai nėra vykdomi batų priežiūros priemonėms bei DANIJA lojalumo kortelėms.

**Jeigu prekes norėsite grąžinti kitu Jums patogiu būdu, tą turėsite atlikti savo lėšomis ir informuoti paštu info@danija.lt nurodant užsakymo numerį, siuntos numerį ir pasirinktą siuntimo būdą.

Paruoštą siuntą išsiųskite šiuo adresu: Parduotuvė DANIJA, PPC AKROPOLIS Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas Lietuva, LT-44333. Išsiuntę, atsiųskite mums siuntos sekimo numerį.