NEMOKAMAS PRISTATYMAS  LIETUVOJE

Avalynės pristatymas NEMOKAMAS, nepriklausomai nuo to, kiek kainuoja Jūsų užsakymas. Netikusias prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos ir atgauti sumokėtus pinigus. Pristatyti galime:

1)      Į Paštomatą

Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas* į Jums patogiausioje vietoje esantį LPEXPRESS paštomatą (jį galite išsirinkti arčiau namų, darbovietės ar kasdienio maršruto).

Už prekes galite sumokėti iš anksto arba atsiimant. Atsiskaityti atsiimant galima tik banko kortele. Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite per 7 dienas bet kuriuo paros metu, suvedę specialų kodą.

2)      į namus ar darbovietę

Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas* bet kur Lietuvoje (išskyrus Neringą).   Galite sumokėti tiesiai kurjeriui, atsiimdami siuntą. Kurjeris priima mokėjimus tiek grynaisiais, tiek ir banko kortelėmis. 

1)      Į DPD PickUP tašką:

Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas* į Jūsų pasirinktą DPD pick-up tašką arba terminalą.

 

Pristatymo kainos:

 

Lietuvos teritorijoje avalynės pristatymas Jums yra nemokamas! Jeigu užsakymo suma mažesnė nei 8,69 EUR, siuntos pristatymo kaina –2,90 EUR. Neringos gyventojams siuntą galime pristatyti tik į Lietuvos pašto skyrių, su DPD pristatymas vykdomas tik iki sandėlio Klaipėdoje.

Pristatymo į kitas šalis kainos:

Latvijoje - 2,61 EUR (jei užsakymo suma didesnė nei 86,89 EUR, pristatymas nemokamas!).

Estijoje - 3,48 EUR (jei užsakymo suma didesnė nei 86,89 EUR, pristatymas nemokamas!).

Lenkijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Austrijoje, Belgijoje, Danijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Suomijoje, Vengrijoje, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, Slovėnijoje, Švedijoje, Airijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Bulgarijoje, Graikijoje, Rumunijoje - 8,69 EUR (jei užsakymo suma didesnė nei 144,81 EUR, pristatymas nemokamas!).

Norvegijoje, Šveicarijoje - 26,07 EUR.

Bosnijoje ir Hercegovinoje, Kroatijoje, Serbijoje - 20,27 EUR.

Kitose pasaulio šalyse pristatymo kaina sutartinė.

 

Už prekes, kurios siunčiamos į kitas šalis, atsiskaityti galima tik pavedimu per el. bankininkystę. Grąžinimai vykdomi kliento sąskaita.