• Prisijungti

  Priminti slaptažodį?


  Registruotis
 • Neturite pridėtų mėgstamų produktų

  Siekiant užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę, danija.lt svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su danija.lt slapukų naudojimo politika.
  x
  Nemokamas pristatymas per 1-3 d.d.

  SHOEBOY'S Avalynės valymo rinkinys SHOEBOY'S

  12,99 €
  Kaina su DANIJA kortele: 10,39 €

  Kortelės nuolaidą galite gauti krepšelyje įvedę jos numerį arba įsigyję naują DANIJA nuolaidų kortelę krepšelyje.

  Prekės informacija

  Prekės kodas: 35-88-14

  Pristatymas ir grąžinimas

  Pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas. Netikusią avalynę galėsite grąžinti per 30 dienų.

  Valymas, priežiūra, apsauga nuo supurvinimo
  TINKA BET KOKIAI MEDŽIAGAI, ŠVELNIAI, BET RŪPESTINGAI VALO IR PRIŽIŪRI, APSAUGO NUO SUPURVINIMO. Intensyvaus trigubo poveikio putos šalina purvą, druską ir vandenį, maitina medžiagą ir veikia kaip vandens ir purvo repelentas. Dėl naujosios putų galvutės lengviau dozuoti - putų kempinės šiurkštusis paviršius užtepa ir paskirsto putas, o smulkiomis poromis padengta dalis švelniai nuvalo paviršių. Tinklinė kempinėlė skirta valymui ir zomšos pašiaušimui - nenaudokite paprastai odai. TURINYS: 1 Shoeboys Power Cleaner, 125 ml putos; 1 Dviguba putų galvutė su dviguba funkcija; 1 Tinklinė galvutė.
  Naudojimas
  Prieš naudojant gerai supurtykite, laikykite aukštyn kojomis, ant putų kempinės užpurkškite graikinio riešuto dydžio putų gabalėlį. Jei reikia, priklausomai nuo medžiagos panaudokite daugiau, tuomet tolygiai paskirstykite ir palikite išdžiūti. Tinkline kempinėle pašiauškite zomšą.
  Patarimai, kaip teisingai prižiūrėti batus

  Patarimai, kaip teisingai prižiūrėti batus

  Kaip teisingai prižiūrėti batus? 

  Profesionalios avalynės priežiūros priemonės prailgins batų tarnavimo laiką ir padės išlaikyti prekinę jų išvaizdą. Deja, tyrimai rodo, kad avalynės priežiūrai Lietuvoje skiriama gana mažai dėmesio. Visuomenėje vyrauja iš anksčiau nusistovėjęs požiūris, kad visas problemas galime išspręsti naudodami įprastą batų tepalą. Vis dėlto,...

  Skaityti visą straipsnį